Casa Linda Com Piscina E Sauna
A magán úszómedencét kínáló 5 hálószobás Casa Linda Com Piscina E Sauna Cabo Frio vendégeit a hozzávetőlegesen 2 km-re található Beach-i kézműves piac meglátogatására invitálja.
A Forte-part 2,1 km-re, míg a Cabo fioi Nagyboldogasszony Miasszonyunk-parókia autóval körülbelül 10 méterre van az 5 fürdőszobás villától. A közelben található kulturális látnivalók közé tartozik a Convento de Santo Inácio, amely hozzávetőlegesen 2,2 km-re található.
A Cabo Frio városi ingatlanból továbbá élvezheti a kertre néző kilátást is.
A Cabo Frio városi nyaraló vendégei a felszerelt konyhában elkészíthetik saját ételeiket. A vendégek a 2Tons Gastronomia étteremben vacsorázhatnak, amely egy 5 perces sétára található. A Casa Linda Com Piscina E Sauna autóval 10 perc alatt elérhető a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtérről.
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel13 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
Tevékenységek és relaxáció
- Grillezési lehetőség
Szoba felszereltsége
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Linda Com Piscina E Sauna milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Casa Linda Com Piscina E Sauna között 5 km távolság van. - ❓
Medence elérhető a Casa Linda Com Piscina E Sauna kínálatából?
Igen, a Casa Linda Com Piscina E Sauna vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
A Casa Linda Com Piscina E Sauna konyhával berendezett?
A Casa Linda Com Piscina E Sauna felszereltségéhez tartozik egy felszerelt konyha. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg az ingatlan vendégei vagyunk?
Cabo Frio nevezetességei közé tartozik a Forte-part és a Dunas park, amelyek 2 km-re, illetve 1 km-re találhatók az ingatlan területétől. Ezenkívül a Beach-i kézműves piac (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.